Highslide for Wordpress Plugin

Colour of Cinnamon

за нещата от живота и страстта да готвиш
BulgarianEnglishSpanish

Протеини в растителна храна

 

Протеини в растителна храна:

Сурови овесени ядки – 10.7 гр./100гр.

Соя – 13.5 гр/100гр.

Сурови бадеми – 20 гр./100гр.

Сурово слънчогледови семки – 22.7 гр./100гр.

Суров небелен сусам – 22.2 гр. / 100 гр.

Екстракт от мая – 24.4 гр. / 100 гр.

Темпе – 19 гр./100 гр.

Тофу – 10 гр. / 100гр.

Водораслите АФА и Спирулина 60 – 80 % / 100 гр.

Снимка: Здравословен Живот


Още публикации:

 

Няма коментари

...

Leave a comment

Colour of Cinnamon - един сайт за пътешествия, нещата от живота и страстта да готвиш. © 2011 ~ 2013 Криейтив Комънс договор
Произведението Colour of Cinnamon създадено от Диана Хърлечанова ползва Криейтив Комънс Признание-Некомерсиално-Споделяне на споделеното 3.0 Нелокализиран договор.
Trayan Reo ~ web & graphics design